Ładowarki do e-bike

Ładowarka Baterry Guru 2A

ładowarka 48v 2a

Automatyczna, mała i cicha ładowarka do akumulatorów Li-Ion (litowo jonowe). Nie wymaga konfiguracji, działa od razu po podłączeniu.Chłodzenie rozwiązane jest za pomocą umieszczonych wewnątrz urządzenia radiatorów – pozwoliło to uniknąć stosowania szumiących wentylatorów. Po pełnym naładowaniu przełącza się w stan oczekiwania.

Dane techniczne:

Pasuje do konfiguracji: 13S

Prąd wyjściowy maksymalny: 2A

Napięcie maksymalne ładowania 54,6V 

Wymiary: 170 x 72 x 33 mm

Waga: 465g

Zastosowanie: W połączeniu z BMSem stanowi najlepszy i najwygodniejszy sposób ładowania akumulatorów litowych. Zupełna bezobsługowość, wygoda, niska waga i nieskomplikowana obsługa powoduje, że takie rozwiązanie polecane jest jako ostateczne i finalne.

Zamów Ładowarkę Batteru Guru 2A 

Cena    100  zł

Ładowarka Baterry Guru 4A

ładowarka 48v 2a

Szybka i automatyczna ładowarka 4A (amperowa) przeznaczona do ładowania baterii/akumulatorów Li-Ion (litowo jonowych). Ładowarka nie wymaga żadnej konfiguracji i działa od razu po podłączeniu. W momencie pełnego naładowania baterii/akumulatorów przełącza się w stan oczekiwania.

Dioda LED znajdująca się na przodzie, sygnalizuje pracę ładowarki. Przewód do zasilający oraz przewód do podłączenia baterii są na stałe zamocowane w obudowie.Wyposażona w zintegrowaną solidną wtyczkę XLR (3 piny) widoczną zdjęciach i przewód sieciowy.Na przedniej obudowie znajdują się dwie diody sygnalizujące pracę ładowarki.

Dane techniczne:

Pasuje do konfiguracji: 13S

Napięcie ładowania: do 54,6V (z tolerancją 0,2V)

Prąd ładowania: 4A Wymiary: 14,8 x 7,3 x 4,2 (wys. / szer. / dł.)

Waga (z przewodami): 420g

Ładowarka posiada wbudowany wentylator, który chroni ją przed przegrzaniem przy szybkim ładowaniu.

Zamów ładowarkę Battery Guru 4A

Cena      200zł

Skomponuj kompletny  E-bike

Dobierz pozostałe elementy min. usługę montażu, odpowiednią baterię i ładowarkę aby rower był gotowy do jazdy.

Rowery które możemy przerobić :

Cube Giant Hercules Kellys Kona Kross KTM Merida Romet Scott Trek Wheeler Cannondale Monteria Lapierre CTM RASCAL Ridley Mondraker Northtec Orbea  Marin Bobcat Stevens Shockblaze Fuji Stevens Kreidlerb Twin Diamondback oraz wiele innych.